ESKUBALOIA
Zilarrezko Ohorezko liga
ISIDORO UNZUETA
Krosa
RUGBY
Lehenengo Nazionala
PLAIEROA
Urriak 14
ESKUBALOIA
Zilarrezko ohonezko liga
Futbola
Ohorezko maila
Futbola
Emakumezkoen 2. maila
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
RUGBY
Euskal Liga
FUTBOLA
Ohorezko maila
ARETO
Hirugarren maila
FUTBOLA
Emakumezkoen 2. maila
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
ZIKLOTURISTAK
Klasika
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
ESKUBALOIA
Kadete neskak
MENDI LASTERKETA
ESKUBALOIA
Kadete neskak
FUTBOLA
Hirugarren maila
ARRAUNA
Trainerilak
FUTBOLA
Hirugarren maila
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
ESKUBALOIA
Kadete neskak
FUTBOLA
Hirugarren maila
FUTBOLA
G. Urquia txapelketa
FUTBOLA
Iribar txapelketa
ESKUBAOIA
Euskalduna gazteak
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
FUTBOLA
Hirugarren maila
PLAIEROA
Martxoak 25
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
FUTBOLA
Hirugarren maila
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
ARETO
Hirugarren maila
RUGBY
Lehenengo nazionala
KIROL GALA
2011ko kirolari onenak
PLAIEROA
Martxoak 11
PLAIEROA
Martxoak 11
FUTBOLA
Hirugarren maila
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
FUTBOLA
Hirugarren maila
TXIRRINDULARITZA
Aurkezpena
PLAIEROA
Otsailak 26
ESKUBAOIA
Lehenengo nazional maila
FUTBOLA
Hirugarren maila
RUGBY
Euskal Liga
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
FUTBOLA
Lehenengo regionala
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
FUTBOLA
Lehenengo regionala
ESKUBAOIA
Lehenengo nazional maila
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
PLAIEROA
Urtarrilak 28
ESKUBAOIA
Ohorezko zilar liga
FUTBOLA
Hirugarren maila
ARETO
Hirugarren maila
PLAIEROA
Urtarrilak 14
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
ARETO
Hirugarren maila
FUTBOLA
Erregional neskak
TXIRRINDULARITZA
Igor Aranguren
ESKUBALOIA
Ohorezko zilar liga
PLAIEROA
Urtarrilak 8
FUTBOLA
Erregional neskak
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
FUTBOLA
Lehenengo regionala
FUTBOLA
Hirugarren maila
FUTBOLA
Hirugarren maila
PLAIEROA
Abenduak 11
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
RUGBY
Euskal liga
LASTERKETA
Bikoteen herri krosa
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
ARETO
Hirugarren maila
FUTBOLA
Hirugarren maila
KROSA
Isidoro Unzueta
ARETO
Hirugarren maila
FUTBOLA
Hirugarren maila
FUTBOLA
Lehenengo regionala
PLAIEROA
Azaroak 13
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
RUGBY
Lehenengo nazionala
ESKUBALOIA
Ohorezko zilar liga
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
PLAIEROA
Urriak 30
RUGBY
Lehenengo nazionala
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
ESKUBALOIA
Euskal liga
ESKUBALOIA
Euskal liga
SASKIBALOIA
Senior emakumezkoak
ARETO
Hirugarren maila
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
FUTBOLA
Gazteen 1. maila
PLAIEROA
Urriak 12
SASKIBALOIA
Lehenengo maila nazionala
ESKUBALOIA
Lehenengo nazional maila
FUTBOLA
Erregional neskak
RUGBY
Euskal Liga
FUTBOLA
Lehenengo regionala
FUTBOLA
Hirugarren maila
ESKUBALOIA
Ohorezko zilar liga
ARETO
Hirugarren maila
FUTBOLA
Gazteen nazional liga
TXIRRINDULARITZA
Txikien eguna
FUTBOLA
Hirugarren maila
SURF
San Miguel Pro
SAKIBALOIA
3x3 street basket
FUTBOLA
Hirugarren maila
ARRAUNA
Zarauzko bandera
ESKUBALOIA
Txaparrotan
XAKE
Teofilo Gil memoriala
TRIATOLIA
Lasterketa
TRIATLOIA
Igeriketa proba
KARATE
Mikel Perez
TXIRRINDULARITZA
Klasika zikloturista
PELOTA
Gabanes memoriala
ARRAUNA
Trainerillak
Zilarrezko Ohorezko liga
Aiala - Gijon |
Krosa
Neskak eta mutilak |
Lehenengo Nazionala
Zarautz - ATSS |
Urriak 14
Mutilak |
Zilarrezko ohonezko liga
Aiala - Beti Onak |
Ohorezko maila
Zarautz - Mondragon |
Emakumezkoen 2. maila
Zarautz - Castejon |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Lizuan |
Euskal Liga
Zarautz - Eibar B |
Ohorezko maila
Zarautz - Beti Gazte |
Hirugarren maila
Nogales - Laskurain |
Emakumezkoen 2. maila
Zarautz - Osasuna |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Athletic |
Klasika
Klasika zikloturizta |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Askartza |
Lehenengo nazional maila
Amenabar txapeldun |
Kadete neskak
Aiala - Sotileza |
Pagoeta lasterketa |
Kadete neskak
Aiala - Agreda |
Hirugarren maila
Zarautz - Baskonia |
Trainerilak
Getarian |
Hirugarren maila
Zarautz - Alaves |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Moguer (Igoera) |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Porriño (Igoera) |
Kadete neskak
Euskadiko txapeldun |
Hirugarren maila
Zarautz - Santutxu |
G. Urquia txapelketa
Reala irabazle |
Iribar txapelketa
Athletic irabazle |
Euskalduna gazteak
Zaharrei pasiloa |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Ardoi |
Hirugarren maila
Zarautz - Zalla |
Martxoak 25
Finalerdiak |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Real Union |
Hirugarren maila
Zarautz - Portugalete |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - La Peña |
Hirugarren maila
Nogales - Meatzari |
Lehenengo nazionala
Zarautz - AD Ingenieros Industriales |
2011ko kirolari onenak
Sari banaketa |
Martxoak 11
Mutilak |
Martxoak 11
Neskak |
Hirugarren maila
Zarautz - Zamudio |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Trapagaran |
Hirugarren maila
Leioa - Zarautz |
Aurkezpena
2012 denboraldia |
Otsailak 26
Neskak eta mutilak |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Urdaneta |
Hirugarren maila
Zarautz - Eibar |
Euskal Liga
Zarautz - Att. SS |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Cenicero |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Pulpo |
Lehenengo regionala
Zarautz - Touring |
Gazteen nazional liga
Santutxu - Zarautz |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Tolosa |
Lehenengo regionala
Zarautz - Mondragon |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Corrales |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Seky.es |
Urtarrilak 28
Neskak eta mutilak |
Ohorezko zilar liga
Aiala - Logroño |
Hirugarren maila
Zarautz - Gernika |
Hirugarren maila
Nogales - AurreraVitoria |
Urtarrilak 14
Neskak eta mutilak |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Lizuan |
Hirugarren maila
Nogales - Soloarte |
Erregional neskak
Zarautz - Allerru |
Igor Aranguren
Jira - Bira Track ARN SLECE |
Ohorezko zilar liga
Aiala - Rotulos |
Urtarrilak 8
Neskak eta mutilak |
Erregional neskak
Zarautz - Zumaiako |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Gernika |
Lehenengo regionala
Zarautz - Vasconia |
Hirugarren maila
Baskonia - Zarautz |
Hirugarren maila
Zarautz - Laudio |
Abenduak 11
Neskak eta mutilak |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Mondragon |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Colindres |
Euskal liga
Zarautz - Ordizia |
Bikoteen herri krosa
Abenduak 4 |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Aurrera Vitoria |
Hirugarren maila
Nogales - Santurtzi |
Hirugarren maila
Zarautz -Lagun Onak |
Isidoro Unzueta
Azaroak 20 |
Hirugarren maila
Nogales - Mallabia |
Hirugarren maila
Zarautz - Cultural Durango |
Lehenengo regionala
Zarautz - Vasconia |
Azaroak 13
Mutilak |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Goierri |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Ereintza |
Lehenengo nazionala
Zarautz - Uribealdea |
Ohorezko zilar liga
Aiala - Salud Tenerife |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Sestao |
Urriak 30
Neskak |
Lehenengo nazionala
Zarautz - Gaztedi |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Amorebieta |
Euskal liga
Aiala - Zuazo (Jubenilak) |
Euskal liga
Aiala - Zuazo (Kadeteak) |
Senior emakumezkoak
Murkil - Cafés Aitona B |
Hirugarren maila
Nogales - Gora |
Lehenengo nazional maila
Amenabar - Aranga Soria |
Gazteen 1. maila
Zarautz - Burumendi |
Urriak 12
Mutilak |
Lehenengo maila nazionala
Leihoak - Santurtzi |
Lehenengo nazional maila
Amanabar - Anaitasuna |
Erregional neskak
Zarautz - Mutriku |
Euskal Liga
Zarautz - Gernika |
Lehenengo regionala
Zarautz - Asoleus |
Hirugarren maila
Zarautz - Vitoria |
Ohorezko zilar liga
Aiala - Valladolid |
Hirugarren maila
C.Nogales - Sestao |
Gazteen nazional liga
Zarautz - Romo |
Txikien eguna
Txirrindulari txikiak |
Hirugarren maila
Zarautz - Balmaseda |
San Miguel Pro
Munduko surf txapelketa |
3x3 street basket
Saski malekoian |
Hirugarren maila
Zarautz - Elgoibar |
Zarauzko bandera
Enbata |
Txaparrotan
Neskak eta mutilak |
Teofilo Gil memoriala
Xake txapelketa |
Lasterketa
Korrika saioa |
Igeriketa proba
Uretatik irteten |
Mikel Perez
Karate irakaslea |
Klasika zikloturista
Zarautz-Gernika-Zarautz |
Gabanes memoriala
Eskuz eta palaz |
Trainerillak
ZAE-ko arraunlariak |